2020-2021 Erasmus+ öğrenci değişim programı yerleştirme sonuçları için tıklayınız!
14 Mart 2020 tarihinde İİBF’de bulunan Sabri Bektöre Konferans Salonunda saat 09:00-18:00 arasında “Oryantasyon Toplantısı” düzenlenecektir. Toplantı içeriği için tıklayınız!Lütfen aşağıdaki bilgilerin tümünü okuyunuz. Aşağıdaki bilgilerin içerdiği prosedürün takibinden öğrenci sorumludur!

  • Öncelikle hepinizi tebrik ederiz. Listede ismi bulunan öğrenciler, Erasmus aday öğrencisi olmaya hak kazanmıştır. Yerleştirilen öğrencilerin başvuru değerlendirilmesi partner üniversite tarafından yapılacak, nihai karar partner kurum tarafından verilecektir. Partner kurumdan kabul onayı alan öğrenciler, Erasmus öğrenim hareketliliğini gerçekleştirebilecektir.
  • Ekteki listede sadece öğrencilerimizin Erasmus+ Değişim Programı kapsamında yerleştirildikleri okul bilgisini göstermektedir. Bu liste öğrencilerin hibe almaya hak kazandıklarına yönelik bir liste değildir! Hibe listesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından resmi olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne bildirim yapıldıktan sonra belli olacaktır.
  • Erasmus hareketliliğini iptal etmeyi düşünen öğrencilerin imzalı iptal dilekçelerini 20 Mart 2020, saat 17.00’a kadar pdf formatında uib@aku.edu.tr adresine e-posta atmaları ya da elden Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. İptal dilekçesi taslağı için tıklayınız!
  • Partner üniversitelerin başvuru prosedürünü takip etmek öğrencilerin sorumluluğundadır. Eğer partner üniversitenin, merkezimize iletmiş olduğu bir başvuru bilgisi olması halinde, bu e-posta öğrencimizle paylaşılacaktır.
  • Özellikle güz dönemi öğrencilerinin seçildikleri okulların son başvuru tarihlerinin çok yakın olması sebebiyle, öğrencilerin gidecekleri üniversitesinin başvuru işlemlerine derhal başlaması gerekmektedir. Son başvuru tarihleri için partner üniversitelerin web sayfalarını inceleyiniz. Öğrencilerimiz, başvurularını yapmadan önce, merkezimizden partner üniversiteye ve öğrencimize iletilecek olan nominasyon e-postasını beklemelidirler.
  • Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğümüz tarafından gidecek olan öğrencilerimize 14 Mart 2020 tarihinde İİBF’de bulunan Sabri Bektöre Konferans Salonunda saat 09:00-18:00 arasında “Oryantasyon Toplantısı” düzenlenecektir. Toplantı içeriği için tıklayınız! Oryantasyon Toplantısına katılım tüm aday öğrenciler için zorunludur! Oryantasyon toplantısına katılım sağlanmaması durumunda, faydalı tüm bilgileri kaçırabilir ve Erasmus+ hareketliliği süresince bilinmesi gereken bilgileri kaçırdığınız için zorluklar yaşayabilirsiniz.
09 Mart 2020, Pazartesi 1720 kez görüntülendi